Mūsų kūrybinio kelio tandemas tęsiasi jau seniai, su visais džiaugsmais, parklupimais, sustojimais ir dar velniai žino kuo. Ir tai yra toks kūrybinis kelias, koks turi būti. Jis tikrai nelengvas, nes tenka laviruoti auginant vaikus, skirti daug dėmesio jų norams ir tuo pačiu lygiagrečiai eiti kūrybiniu procesu. Tai tas pats, kas laviruoti stovint ant virvės ištemptos tarp kalnų.

Tai ką kuriame ir pristatome Jums nėra tik šiaip eilinė produkcija. Tai išieškota, daug testuota ir apgalvota. Per tiek metų kiek augome su šiuo ženklu, išbandėme daug medžiagų ir atsirinkome tai kas tikrai kokybiška, patogu, o svarbiausia paprasta. Ir nors atrodo, kad reikia kurti kažką įdomaus, sudėtingo ir dar nematyto, vis dėl to reikalingiausi drabužiai spintoje visiškai paprasti modeliai. Svarbiausia, kad jie sukurti iš kokybiškų ir atsakingai parinktų medžiagų. Todėl dabar mūsų parduotuvėje matote tai, ką ir turi turėti kiekvienas savo spintoje - paprastus drabužius ir aksesuarus, kuriuos dėvite kasdien.

Ir visa tai ką mes siūlome dabar - viso to ieškojimo rezultatas. Mes įdedame tiek daug širdies ir energijos, kad labiausiai džiugina jog įvertinate ir pasitikite mūsų patirtimi.

MAMOO - tai prekės ženklas, sukurtas su meile ❤ Jums ir Jūsų vaikams.

Ieva ir Agnė